VIDEO: Sporná penalta zachránila tiket s kurzem 600! Moment z 97. minuty přihrál parádní výhru

PŘED ZÁPASEM + LIVE!
Tipsport nově nabízí tvorbu tiketu z kombinace předzápasových i live sázek

Někdy je hranice mezi výhrou a prohrou opravdu tenká. Platí to ve světě sportu stejně jako ve světě sázení. Své o tom ví fotbalisté AC Milán i tipér rastaman2102. Sporný moment ze zápasu Ligy mistrů odehrávající se v 97. minutě jednu stranu rozesmutnil, zatímco u druhé vyvolal nečekanou vlnu radosti.

➡️VIDEO: Messiho luxusní první gól v PSG! Takto si narazil s Mbappém a vymetl šibenici

Sázkař rastaman2102 se s tím nepáral. Do akovky vybral pět z osmi zápasů Ligy mistrů. Nešlo ovšem o žádné “tutovky” pohybující v nízkých kurzových hladinách, spíš naopak. Z opravdu šťavnatých tipů vykouzlil vysoký kurz 613. Na pořádně macatou výhru si však musel počkat až do posledních sekund.
Čtyři možnosti už se obarvily do zelené, poslední pátá mezitím nevypadala zrovna příznivě. Atlético Madrid se trápilo na hřišti milánského AC, když od 20. minuty prohrávalo 0:1. Jiskřičku naděje vykřesalo po druhé žluté kartě vyloučení domácího Kessieho.

Dlouho se zdálo, že se Atletům podaří početního výhodu přetavit jen ve vyrovnávací gól. To rastamonovi2102 ale k úspěchu nestačilo, nutně potřeboval otočení výsledku a výhru španělského celku 2:1.

Pokud ještě nemáš účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžeš ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Nečekané se stalo skutečností v 90+7. minutě, kdy rozhodčí odpískal penaltu vyvolávající řadu nesouhlasných reakcí (video níže). Na bílý puntík se postavil Luis Suárez a nemýlil se. Jeho trefa dokonala otočku a odšpuntovala radost nejen mezi fanoušky Atlética. Společně s nimi totiž mohl začít slavit také náš sázkař. Celý tiket zde.

➡️VIDEO: Šokující porážka Realu! Tato životní trefa srazila Bílý balet definitivně na kolena

Sporný penaltový moment z 90+7. minuty. Další opakované záběry níže

/**/