Historické tažení Bayeru Leverkusen pokračuje. Lídr německé Bundesligy neprohrál ani na třicátý pátý pokus. Tentokrát natáhl rekordní sérii na hřišti Karabachu, kde nastoupil v rámci osmifinále Evropské ligy. Na remíze 2:2 se podíleli všichni tři čeští reprezentanti. Matěj Kovář s Patrikem Schickem se pak ukázali jako klíčoví zejména v závěru zápasu.

BETANO ROZDÁVÁ VŠEM NOVÝM REGISTRUJÍCÍM 500 KČ ZDARMA. VYBRAT BONUS SI MŮŽEŠ>> ZDE

Utkání se pro lídra německé Bundesligy nevyvíjelo vůbec dobře. Po poločase Xabiho tým prohrával už o dvě branky a zdálo se, že rekordní šnůra bez porážky skončí na půdě outsidera z Karabachu. Snížení přišlo až v 70. minutě zásluhou Wirtze. Pak se vzali slovo čeští fotbalisté.

➡️VIDEO: Životní rána Douděry! Takto nádherně z voleje srovnal proti AC Milán na 1:1

V 83. minutě se dostal do úprku Juninho, který mohl vstřelil svůj druhý gól v utkání. Tváří tvář Kovářovi ale neuspěl. Český gólman v kritické situaci vytasil skvělý zákrok a nedovolil soupeři jít do dvougólového trháku.

Potvrzení neporazitelnosti přišlo v posledních vteřinách zápasu. Patrik Schick jako střídající hráč využil svůj krátký pobyt na hřišti znamenitě a v 90+2. minutě vyrovnal na konečných 2:2. Leverkusen tak kromě rekordní série udržel také velmi dobrou výchozí pozici do domácí odvety.