VIDEO: Šokující porážka Realu! Tato životní trefa srazila Bílý balet definitivně na kolena

Zápas, který měl mít jednoznačný průběh, skončil pro Real Madrid fiaskem. Moldavský nováček Ligy mistrů porazil španělského giganta a v soutěži zůstává nadále stoprocentní.

Doposud největší překvapení nového ročníku milionářské soutěže bylo k vidění v zápase mezi hvězdami nabitým Realem Madrid a Šeriffem Tiraspol. Moldavský celek zaskočil výběr Carla Ancelottiho na Santiago Bernabeu a ze Španělska si veze velmi cenné 3 body.

67% držení míče či 31 střel ze strany Realu naznačuje, jakým způsobem utkání zhruba probíhalo. Fotbal se nicméně hraje na góly, a z těch se častěji radovali fotbalisté Tiraspolu. Jejich sladkou tečku na závěr navíc můžeme zařadit do kategorie brilantní. Životní trefou se v poslední minutě základní hrací doby blýskl lucemburský záložník S. Thill.

První ránu Bílý balet utržil ve 25. minutě, když za hostující celek otevřel skóre Jasur Jakhshibaev.


V 65. minutě srovnal Karim Benzema z pokutového kopu.

V 72. minutě hosté vstřelili druhou branku, radost jim ale vzápětí sebral videorozhodčí. Senzace se přesto zrodila, a to když se v samotném závěru do míče před hranicí pokutového vápna obul Sebastien Thill a životní střelou do horního růžku rozhodl zápas ve prospěch svého týmu.
/**/