Zápas, na který jen tak nezapomene. Philippe Coutinho nastoupil proti Manchesteru United až na závěrečných 20 minut, přesto pomohl gólem a asistencí Aston Ville smazat dvougólové manko.

➡️VIDEO: Ex-Sparťani v akci! Vyloučený Tetteh rozdával pěsti, Kanga asistoval, rozhodčího hlídala ochranka

Lepší start by si fanoušci Aston Villy u nové akvizice z Barcelony jen těžko představili. Coutinhovi stačilo naskočit do závěrečné 20 minutovky, aby výrazně změnil průběh zápasu s Manchesterem United. Gólem a asistencí se totiž postaral o 2 góly svého týmu (videa níže).

Coutinho naskočil do hry v 68. minutě za stavu 0:2. Za necelých 10 minut nahrál na gól Ramseymu. To nejlepší však teprve mělo přijít.

82. minuta a dotažení snového debutu! Tentokrát se role asistenca zhostil Ramsey a Coutinho srovnal na konečných 2:2.