Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Fotbalisté Bayeru Leverkusen pokračují ve špatném startu do nové sezony. Výhru se jim nepodařilo vybojovat ani na hřišti Hearthy, naopak český útočník Patrik Schick ještě musel v druhé půli odvracet prohru.

Leverkusen se od nového ročníku nachází v katastrofální formě, když prohrál hned šest ze sedmi soutěžních zápasů. Příliš si nepolepšil ani ve venkovním duelu s berlínskou Herthou. Po remíze 2:2 a zisku jednoho bodu se v bundesligové tabulce nachází se 4 body stále v sestupové pásmu.

Do utkání nastoupil také Adam Hložek, který strávil na place 66 minut. V první půli, v níž fanoušci nakonec nebyli svědky žádné branky, měl Hložek příležitost k otevření skóre, jeho střelu pod břevno však Oliver Christensen dokázal zneškodnit.

➡️VIDEO: Obrovská ostuda pro Slovensko! Takto ultras Slovanu Bratislava zneuctili zesnulou královnu

Patrik Schick v šestém ligovém zápasu sezony obohatil své střelecké konto o druhý gól. Český reprezentant v 79. minutě upravil skóre přízemní střelou na konečných 2:2.