VIDEO: Obrovská ostuda pro Slovensko! Takto ultras Slovanu Bratislava zneuctili zesnulou královnu

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Smrt královny Alžběty II. nezasáhla pouze Anglii. Uctění její památky proběhlo mimo jiné i během fotbalových klání v rámci zápasů Evropské a Konferenční ligy po celém kontinentu. Pro tento akt však domácí fanoušci Slovanu Bratislava pochopení neměli, a svým buranským chováním si utrhli mezinárodní ostudu.

Buckinghamský palác ve čtvrtek podvečer oznámil skon Jejího Veličenstva. Zpráva zasáhla celý svět a okamžitě se stala tématem číslo jedna. K uctění památky zesnulé britské královny následně docházelo i před výkopem zápasů evropských soutěží, kdy se na stadionech držela minuta ticha. Ne jinak tomu bylo na Tehelném poli.
Zatímco například v Anglii fanoušci West Hamu zpívali hymnu God Save the Queen a celou minutu tleskali, fanoušci na stadionu Slovanu Bratislava způsobili poprask svým nemístným chováním (video níže).

⚠️SOUTĚŽ o lístky na Plzeň v LIZE MISTRŮ! Užij si bitvu s evropskými giganty na vlastní oči⚠️

Zatímco se na velkoplošné obrazovce objevila fotka královny Alžběty II. a rozběhla se minuta ticha, stadionem se ozýval pískot a hukot. „Malá skupina slovanistů a opět velká ostuda pro celé Slovensko. Smutné,” shodují se fanoušci v diskuzích.

Úvodní zápas slovenského mistra proti Zalgirisu nakonec skončil bezgólovou remízou.Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

/**/