VIDEO: Schick poslal Leverkusen do Ligy mistrů! Český útočník 2 góly otočil zápas a vyhlíží střelecký rekord

Patrik Schick a spol. otočili průběh zápasu s Hoffenheimem a mohou oficiálně slavit kvalifikaci do Ligy mistrů. Famózní český útočník si během duelu připsal další dva zápisy do své gólové kroniky a je velmi blízko k vyrovnání střeleckého rekordu Leverkusenu.

Přestože museli fotbalisté Leverkusenu v zápase dvakrát dotahovat, z Hoffenheimu si nakonec odváží plný bodový zisk. O obrat ve skóre se nejvíce zasloužil reprezentační útočník Patrik Schick, jenž si připsal dva góly a jednu asistenci (videa všech třech situací najdeš níže).

Schick během aktuální sezony posbíral už 24 ligových zásahů, a od vyrovnání historického střeleckého rekordu Leverkusenu jej dělí pouze jedna branka. K vyrovnání nebo překonání 25gólového výkonu Stefana Kießlinga ze sezony 2012/13 bude mít Schick příležitost za týden v posledním ligovém zápase proti Freiburgu.

➡️VIDEO: Mourinho slavil postup do finále v slzách! Takto hvězdný kouč vysvětlil své dojetí

Stav zápasu otevřel ve 22. minutě Rutter.

Patrik Schick se poprvé prosadil ve 34. minutě, kdy skvělým zakončením pod břevno nedal brankáři Hoffenheimu žádnou šanci.

Remízový stav ale vydržel pouhé dvě minuty, když v 36. minutě poslal Baumgartner domácí znovu do vedení. Ti si drželi jednogólový náskok až do 73. minuty, kdy fotbalisté Leverkusenu v čele se Schickem odstartovali parádní obrat. Zbylé góly včetně parádního druhého gólu Schicka najdeš na další straně ->

1 2Next page
/**/