VIDEO: Ronaldovo skvělé gesto fair play! Rozhodčí na něj odpískal penaltu, Portugalec byl proti

Cristiano Ronaldo je opět hlavním tématem ve fotbalových diskuzích na sociálních sítích. Tentokrát se o pozornost nezasloužil vydařenou gólovou akcí, emočním výlevem či uštěpačným výrokem (video níže).

➡️Souček znovu hrdinou Kladivářů! Touto skvělou ranou z voleje zařídil výhru v 90+1. minutě

Portugalský kapitán v předposledním zápase asijské Ligy mistrů Al Nassr – Persepolis předvedl neuvěřitelný akt sportovního ducha. Tým Luise Castra přivítal íránský celek v Al Awwal Parku a už ve 2. minutě vše nasvědčovalo tomu, že lídr skupiny z Rijádu půjde do vedení.

DNES KONEC AKCE! Nově k 350 Kč navíc 500 Kč ve FREE SPINECH pro nové registrující

Po závaru v brankovišti se ocitl na zemi Ronaldo a rozhodčí bez váhání odpískal pokutový kop. Hráči soupeře proti rozhodnutí okamžitě protestovali. Šok nastal v momentě, kdy se do skrumáže přidal také Cristiano, aby rozhodčímu vysvětlil, že faulován nebyl: “Žádná penalta,” zřetelně pronesl k sudímu. Situaci nakonec přezkoumal VAR a dal pětinásobnému držiteli Zlatého míče zapravdu. Penalta byla odvolána.

➡️Vyloučení jaké Ramos ještě nezažil! Za tento zákrok uviděl rovnou 2 červené, Sevilla dohrávala v 9 hráčích

Ronaldovo gesto fair play se okamžitě stalo vděčným tématem fotbalových fanoušků na sociálních sítích.
“Ronaldo bojuje o nejlepšího střelce roku 2023. Místo další šance skórovat se zřekne penalty. Neuvěřitelné gesto.”

“Cristiano Ronaldo ukázal skvělou mentalitu. Kdyby se nepřiznal, nikdo by proti penaltě nic nenamítal. Je to třída,” sklízel od diskutujících jednu pochvalu za druhou. Našli se ale i tací, kteří z jeho gesta zase tak odvaření nebyli.

“Samozřejmě, že Ronaldovi za to patří všechen respekt, ale buďme upřímní. Pokud by to byl zápase ve vyřazovací fázi Ligy mistrů, už si pokládá míč na bílý puntík. V dnešním zápase vlastně o nic moc nešlo.”/**/