Souček znovu hrdinou Kladivářů! Touto skvělou ranou z voleje zařídil výhru v 90+1. minutě

Tomáš Souček je při chuti. Střelecká forma ho neopustila ani po návratu z reprezentačního srazu. Tentokrát udeřil ve 13. kole Premier League v zápase proti Burnley. Znovu přišla jeho trefa na konci zápasu a znovu rozhodla o vítězství West Hamu (videa níže).

POSLEDNÍ DEN DO KONCE AKCE! Nově k 350 Kč navíc 500 Kč ve FREE SPINECH pro nové registrující

Tomáš Souček se rozehrál do skvělé formy, když se trefil už po čtvrté v řadě. Nejprve brankou v 88. minutě rozhodl o vítězství 3:2 proti Nottinghamu. Pak přišly dvě branky ve dvou klíčových zápasech české reprezentace o postup na Euro 2024. A teď už zase řádí v Premier League, když 3 body ve prospěch svého týmu zařídil volejem v 90+1. minutě.

➡️Ronaldova paráda ze 30 metrů! Tímto megalobem si CR7 řekl o nominaci na Puskás Award

Bezbrankový první poločas vynahradil fanouškům poločas druhý. Skóre otevřel 4 minuty po přestávce domácí Rodriguez (všechna videa fungují, stačí kliknout pro přehrání).

West Ham nastartoval obrat až v samotném závěru, když se mu v 86. minutě podařilo vyrovnat. Vítězný gól Součka na druhé straně>>>

➡️Senzační návrat do Barcelony se stává skutečností! Messi opět navlékne milovaný dres