Vyloučení jaké Ramos ještě nezažil! Za tento zákrok uviděl rovnou 2 červené, Sevilla dohrávala v 9 hráčích

Sergio Ramos je znám svou tvrdou hrou, díky níž během kariéry posbíral nespočet karetních napomenutí. V zápase proti Realu Sociedad pak svou bilanci rozšířil. Vyloučení s pořadovým číslem 29 se však vymyká všem jeho dosavadním prohřeškům (video níže).

➡️EXTRATŘÍDA Garnacho! Fantastickými nůžkami à la Cristiano Ronaldo poslal United do vedení už ve 3. minutě

Je možné, aby jeden hráč uviděl v zápase za svůj přečin proti pravidlům dvě červené karty? Pokud máte v týmu Sergia Ramose, vězte, že to možné je.

DNES KONEC AKCE! Nově k 350 Kč navíc 500 Kč ve FREE SPINECH pro nové registrující

Běžela 86. minuta, když zkušený obránce sestřelil před vlastním pokutovým územím Braise Mendeze. V té době měl 37letý Španěl na kontě už jednu žlutou kartu. Rozhodčí však byl nekompromisní. Po druhé žluté kartě ukázal hráči směrem k tribuně. Tím ale příběh nekončí.

➡️Senzační návrat do Barcelony se stává skutečností! Messi opět navlékne milovaný dres

Ramos s verdiktem totiž nesouhlasil, a s rozhodčím začal divoce diskutovat a vysvětlovat mu, že se neprovinil, a že by měl sudí své rozhodnutí ještě přehodnotit. A světe div se, jeho prosby byly vyslyšeny (pokračování níže pod videem).
Hlavní arbitr totiž po chvilce opravdu odběhl překontrolovat zákrok k videu, na základě čehož Ramosovi druhou žlutou kartu zrušil. Odchovanec Sevilly se ale moc dlouho neradoval. Rozhodčí vyhodnotil zákrok jako mnohem závažnější a udělil mu za něj rovnou červenou kartu. Ramose tak bude čekat ještě delší stopka, než kdyby obdržel dvě žluté karty.

Sevilla nakonec dohrávala v devíti lidech. Během diskuzí neudržel nervy na uzdě kapitán Jesus Navas a za nesportovní chování se musel taktéž předčasně pakovat do sprch.

/**/