VIDEO: Okolnosti kolem Zlatanova gólu baví svět! Fotbal je pro něj moc jednoduchý…

Šlágr 3. kola italské Serie A mezi AC Milán a Laziem Řím byl ve znamení velkého návratu. Zlatan Ibrahimovič se ukázal na trávníku po čtyřech měsících.

Byl to návrat ve velkém stylu. Zlatan Ibrahimovič nastoupil po operaci kolena poprvé po čtyřech měsících na zelený pažit. Proti Laziu Řím šel do hry v 60. minutě za příznivého stavu 1:0.

Sleduj Zlatana ŽIVĚ.
Na TV Tipsport najdeš exkluzivně
všechny zápasy Serie A ZDARMA

Už po 7 minutách svého pobytu na hřišti se mohl radovat z gólu, když si naběhl před odkrytou klec na nahrávku Rebiče. Pozornosti médií si však vysloužily zejména okolnosti, které gólu předcházely a odhalily je až opakované záběry (reakce níže).Ibra si totiž před začátkem gólové akce zrovna zavazoval tkaničky. Po zvážení celé situace svého počínání nechal a rozběhl se s rozvázanými kopačkami vstříc brance soupeře. Odměnou mu pak byl gól na 2:0.

➡️VIDEO: Záběry, ze kterých mrazí! Liverpoolského Elliotta odvezla záchranka, Klopp zuřil

Toho se hned chytili v zahraničí. Třeba známý sportovní portál ESPN celou situaci okomentoval v duchu humoru, který je ke Zlatanovi více než výstižný. “Zlatan nyní střílí góly s rozvázanými tkaničkami. Fotbal je pro něj totiž až příliš jednoduchý.”

/**/