VIDEO: Odkrytí korupce ve FIFA! Netflix přichází se snímkem o skandálním pořadatelství MS v Kataru

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč hned po dokončení registrace

Kontroverzní světový šampionát v Kataru se blíží. Kolem prvního mistrovství světa pořádané v arabské zemi, trhajícího všemožné rekordy o vynaložených sumách na jeho přípravu (přehled, za co Katar utratil 220 miliard eur, ve článku ZDE), se po celou dobu objevovalo mnoho kontroverzí. Skandální přitom byl už samotný výběr hostitele, na jehož okolnosti se nyní zaměřila produkce z Netflixu, která zanedlouho zveřejní snímek “FIFA pod povrchem” (oficiální trailer níže).

➡️Získej lístky na Plzeň-Barcelona! Jedinečná příležitost dostat se do vyprodané Doosan Arény

Už 20. listopadu vypukne v Kataru historicky první zimní mistrovství světa ve fotbale. Za volbou letošního organizátora ale patrně stojí nekalé dohody, úplatkářství a další podvodná jednání.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí

K této příležitosti se rozhodl Netflix natočit dokument o Mezinárodní federaci fotbalových asociací, který prozkoumá pozadí nabídkových řízení pro MS 2022 a 2018, jenž byly podle všeho poznamenány korupcí. Řídící orgán FIFA pak byl v nově vydané upoutávce (video níže) vylíčen jako ‘zločinecká organizace‘.

Americké ministerstvo spravedlnosti obvinilo už v roce 2015 čtrnáct vysoce postavených fotbalových úředníků z úplatkářství, vydírání, podvody a praní špinavých peněz. Minulý rok pak uvedlo, že představitelé FIFA rozhodující o udělení pořadatelství těchto dvou šampionátů, byli podplaceni.




“Co všechno obnáší organizace mistrovství světa ve fotbale? Dokument o federaci FIFA, který odkrývá její pohnutou minulost plnou tahanic o moc a velké politiky.” Na snímek s názvem ‘Fifa pod povrchem‘ se můžeme těšit 9. listopadu, 11 dní před vypuknutím největšího fotbalového svátku roku.

„Čekají Vás velká odhalení,“ prozradil už nyní na sociálních sítích Ken Bensinger, reportér New York Times, jenž napsal knihu o korupci ve FIFA a podílel se i na tvorbě chystaného dokumentu.




Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

/**/