Získej lístky na Plzeň-Barcelona! Jedinečná příležitost dostat se do vyprodané Doosan Arény

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Poslední vystoupení v letošním ročníku Ligy mistrů. Viktorii Plzeň čeká v závěrečném kole duel s exkluzivním soupeřem. Do vyprodaných Štruncových sadů přijede katalánský gigant z Barcelony.

Viktoria Plzeň se letos po čtvrté v historii probila mezi 32 nejlepších týmů Evropy. Při minulých třech vystoupeních se pokaždé dokázala umístit na třetím místě, které je kvalifikovalo do vyřazovací části Evropské ligy, tentokrát však Viktoriáni vyfasovali skupinu smrti. V konkurenci Bayernu Mnichov, Interu Milán a Barcelony doposud nezískali ani bod.Víkendové Betano mise: Vsaď si a získej volné sázky v hodnotách 150 Kč, 250 Kč nebo 500 Kč

Nepříznivou bilanci se budou snažit napravit před domácím publikem v úterý 1. listopadu v posledním zápase skupiny právě proti Blaugranas. Zájem o vstupenky byl ze strany fanoušků dle očekávání enormní. Lewandowského a spol tak přivítá vyprodaná Doosan Aréna.

➡️VIDEO: Šílené věci v Madridu! Rozhodčí nařídil penaltu až po konci utkání, Carrasco nedal, Atlético končí

Poslední příležitost, jak zažít atmosféru milionářské soutěže a vidět naživo souboj Viktoriánů proti hvězdám Barcelony, máš teď díky exkluzivní soutěži i ty.
Plzeň na konci srpna ohlásila premiérové partnerství se sázkovou kanceláří Betano, která se tak stala druhým nejvýznamnějším sponzorem klubu hned po tradičním Doosan Škoda Power. V rámci vzájemné spolupráce si Betano připravilo pro své sázkaře (registrace s bonusem 3350 Kč ZDE) jedinečnou soutěž, kde jako hlavní výhra figurují právě vstupenky na zápas Plzeň-Barcelona.

Soutěží se mimo jiné také o hru FIFA 23, oficiální míč Ligy mistrů či zatočení zdarma na betano.cz. K připsání výhry je potřeba být registrovaným členem u Betana a odpovědět na soutěžní otázku u příspěvku na jejich instagramovém profilu.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí

/**/