VIDEO: Minela roku 2021! Takto útočník Bayernu pohořel v naprosté tutovce

Předsezónní přáteláky jsou přesně ty zápasy, kde dostávají prostor zazářit mladší hráči. Jedním z nich je i Joshua Zirkzee. Dvacetiletý útočník Bayernu se ovšem v přáteláku proti Ajaxu příliš v dobrém světle neukázal, když neproměnil stoprocentní tutovku.Fotbalisté Bayernu Mnichov v sobotu nastoupili do přátelského utkání proti úřadujícímu mistrovi Nizozemska. Utkání v Allianz aréně nakonec skončilo plichtou 2:2.

➡️VIDEO: Výbuch Rady na tiskovce! Nenechám se urážet, zkritizoval ostře LFA 

Nejvíce se po konci zápasu mluvilo o dvacetiletém útočníkovi Bayernu, který se ‘blýskl’ v momentě, když neproměnil stoprocentní gólovku. Zirkzee obešel kličkou gólmana a ocitl se metr před zcela otevřenou brankou.
Nizozemský forward ale celou situaci podcenil a z tutové šance nakonec gól trestuhodně nedal. Celá akce se okamžitě stala virálním materiálem pro sociální sítě (video níže).

➡️Drsná slova fanoušků! Na stadioně PSG visí nečekaný vzkaz pro Pogbu 

“Myslím, že si nevšiml soupeře, kterého měl hned v patách. Doufám, že v soutěžních zápasech už bude při podobných situacích serióznější. Nehodlám to s ním ani probírat, věřím, že se poučil,” okomentoval po zápase celou situaci nový trenér Bayernu Nagelsmann./**/