VIDEO: Výbuch Rady na tiskovce! Nenechám se urážet, zkritizoval ostře LFA

Jablonec vstoupil do nové sezóny úspěšně. Kouč Petr Rada byl s výhrou proti Baníku pochopitelně spokojený, přesto na tiskovce v jeden moment pořádně vypěnil.

Severočeši na úvod sezóny porazili ostravský Baník těsně 1:0. O jediný gól se postaral v závěru Václav Pilař. Po utkání přišla na řadu tisková konference, která i v této sezóně musí podle nařízení Ligové fotbalové asociace probíhat v režimu online. Tato skutečnost zvedla jabloneckého kouče opět ze židle (video s jeho úplným komentářem najdeš níže).Rada několik minut rozebíral průběh utkání, pak se ale přesunul k jinému téma: “Je to možná jedna z mých posledních tiskovek. Nenechám se urážet, abych tu mluvil do zdi. Nezlobte se na mě, ale ať si na LFA sednou a promyslí to. Nevidím důvod, proč by tu nemohli být novináři, kteří jsou testovaní jako my,” rozzlobil se.

➡️Drsná slova fanoušků! Na stadioně PSG visí nečekaný vzkaz pro Pogbu
Následně naznačil, že pokud se to potáhne v podobném duchu i v následujících týdnech, udělá si tiskovku po svém: “Jednou udělám to, že půjdu ven, svolám novináře, sednu si na zeď a budu s nimi dělat tiskovku tam a nikdo mi nebude moct nic říct. Jsme jako cvičené opice v zoologické zahradě. I na ty opice se mohou jít lidé podívat. Novináři k fotbalu patří, a pokud jsou testovaní, mohou tu být. Uráží mě to. Hlava mi to nebere,“ soptil dál Rada.

Zatímco konferenční místnost je pro novináře uzavřená, na stadionech s kapacitou pro 5 až 10 tisíc lidí je vstup povolen pro pět tisíc diváků. Stánky, které pojmou nad deset tisíc lidí, mohou pak být naplněné z poloviny./**/