Duo Lionel Messi a Kylian Mbappé se postaralo před domácím publikem o skvělou show. Argentinec dvakrát famózně asistoval, francouzský útočník dvakrát neomylně zakončil.

Fotbalisté Paris Saint-Germain si spravili chuť po zaváhání v minulém kole Ligue 1, kdy nezvládli utkání s Nantes. V Parku princů přivítali výběr Saint Étienne, které se po změně trenéra vymanilo ze sestupových pozic.

Duel nakonec skončil podle očekávání vítězstvím domácích. Na něm se nejvíce podepsal Messi s Mbappem, kteří společnými silami otočili vývoj utkání (video všech tří branek PSG najdeš níže). O úvodní gól zápasu se totiž překvapivě postarali v 16. minutě hosté.

➡️VIDEO: Rozzuření ruští fanoušci! Takto VAR obral Zenit o postupovou šanci v posledních sekundách

Svěřenci kouče Pochettina vyhráli v této sezoně již devatenáctý ligový zápas a na čele tabulky si vytvořili nadmíru pohodlný šestnáctibodový náskok.

PSG srovnalo stav v závěru první půle. Argentinský útočník našel naprosto famózním pasem Mbappého v náběhu, který z úhlu dokázal překonat brankáře Bernardoniho.

Druhý gól přidali domácí hned po změně stran. A rovněž u něj byla dvojice Messi Mbappé. Mladý Francouz se poté blýskl ještě parádní asistencí.

Dva góly vstřelil, na třetí asistoval. Mbappé výstavním centrem šajtlí našel před bránou osamoceného Danila, který hlavičkou upravil skóre na konečných 3:1.