Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Šlágr francouzské ligy, to byl v nedělním večeru Le Classique, tedy souboj dvou nesmiřitelných rivalů Olympique de Marseille a Paris Saint-Germain. Zápas však nabral jasný kurz hned v prvním poločase. Duo Mbappé-Messi nedalo soupeři šanci a postaralo se o všechny tři góly svého týmu, které znamenaly jednoznačnou výhru 3:0. Argentinský kapitán navíc zaznamenal svou 700. klubovou branku (videa níže).

➡️VIDEO: Zákeřný Kane! Za tento úder do Kepy nedostal ani žlutou, fanoušci nechápou

Úvodní branka zápasu padla ve 25. minutě. Messi rozkmital své rychlé nohy a uvolnil do zakončení Mbappého. Ten se nemýlil. Messiho 700. gól i Mbappého výtečná akce na další straně>>>