Chelsea na Stamford Bridge v rámci 11. kola Premier League pouze remizovala s Burnley 1:1. Hrdinou hostů se stal český útočník Matěj Vydra, který zaznamenal premiérovou trefu v sezoně. Blues zůstanou i přes ztrátu bodů na prvním místě tabulky.

Devětadvacetiletý reprezentační útočník Vydra zařídil svému týmu senzační remízu proti Blues. Stal se teprve čtvrtým hráčem v této sezoně, který dokázal v lize překonat gólmana Mendyho.

➡️VIDEO: Úchvatné Santiago Bernabéu! Klub představil nové vymoženosti nejluxusnější arény Evropy

Svěřenci Thomase Tuchela si během utkání, jak už je u nich zvykem, vypracovali přes 20 střel, síť rozvlnila ovšem pouze jedna z nich. Domácí se ujali vedení ve 33. minutě po gólu Havertze, na jeho trefu pak našel v druhém poločase odpověď Matěj Vydra.

Vydra naskočil do zápasu v 70. minutě. Ani ne 10 minut na to oslavil vyrovnávací a zároveň svůj první gól v sezoně. Český útočník se v lize trefil poprvé od dubnového utkání s Newcastlem.