VIDEO: Maguireho diletantská chyba za červenou! Takto se kapitán United nemotorně poslal do sprch

Ani po reprezentační pauze se nic nezměnilo. Manchester United se v Premier League nadále trápí. Na Oleho svěřence si tentokrát vyšlápli fotbalisté Watfordu, kteří doma rozstříleli Rudé ďábly čtyřmi góly.


Krize Manchester United se stále prohlubuje. V utkání 12. kola anglické Premier League nestačil na domácí Watford, který ještě před výkopem zaujímal 17. příčku.

Ronaldo a spol. tak prohráli čtyři z pěti posledních utkáních a v tabulce se propadli na sedmé místo. Příští víkend je navíc čeká náročné utkání proti vedoucí Chelsea.

➡️Další Čech do West Hamu?! S Křetínského investicí přichází nové možnosti na trhu

Manchester prohrával po prvním poločase rozdílem dvou branek. Náskok domácích přitom mohl být větší, kdyby de Gea nevychytal v úvodu utkání penaltu.
Solskjaer po výměně stran poslal na plac Donnyho van de Beeka, který se po pár minutách odvděčil vstřelením kontaktní branky.

Utkání Rudým ďáblům výrazně zkomplikoval moment z 69. minuty. Kapitán hostů Harry Maguire nemotorným způsobem přišel o míč a za svůj následný zákrok uviděl od rozhodčího druhou žlutou kartu. Sršni pak oslabenému soupeři nasázeli v závěru další dvě branky.
/**/