VIDEO: Maguire nepřestává fascinovat! Takto napráskal vlastního hráče, zapojil se i u gólu Evertonu

Začíná se z toho rodit seriál na pokračování. Pokud si myslíte, že fotbaloví fanoušci sledují Manchester United s očekáváním, co předvede na hřišti Cristiano Ronaldo, jste na omylu. Největší kus koláče pozornosti si totiž uzmul díky svým výkonům kapitán Rudých ďáblů Harry Maguire. A nezklamal ani proti Evertonu.


“Why always me?” v překladu “Proč pořád já?”. Známý vzkaz Maria Balotelliho z jeho éry v Manchesteru City dnes dokonale sedí na kapitána jejich městského rivala. Harry Maguire překvapuje svým počínáním na hřišti zápas, co zápas.

➡️VIDEO: Frustrovaný Ronaldo se neudržel! Takto vyjel po prohře na fanouška a rozmlátil mu telefon

Mizerné rozehrávky, ze kterých pramení góly, bránění vlastních hráčů, vlastní góly a další pozoruhodné prvky, kterými pravidelně fascinuje fotbalové fanoušky. Jen zřídka kdy se najde zápas, po kterém by na sociálních sítích nekolovala nějaká perlička z představení nejdražšího obránce světa.
Ne jinak tomu bylo také v zápase proti trápící mu se Evertonu. Nejprve se nešťastnou tečí podílel na vítězné brance soupeře, u které podle zlých jazyků slavil. Opravdová jednohubka ovšem přišla o několik minut později, když se snažil rozhodčímu napráskat vlastního spoluhráče (video níže pod gólem).

Kapitán Manchesteru United je prostě férový chlap. Takto se dožadoval ruky Nemanji Matiče. Není překvapením, že se video okamžitě stalo hitem na sociálních sítích.

/**/