VIDEO: Frustrovaný Ronaldo se neudržel! Takto vyjel po prohře na fanouška a rozmlátil mu telefon

Trápící se Everton zaskočil ve 32. kole Premier League Manchester United, když si po jediné trefě zápasu připsal velmi důležitou výhru v boji o záchranu. Další bodovou ztrátu Rudých ďáblů ovšem na druhé straně nesl velmi těžce Cristiano Ronaldo, který se při odchodu do kabin neudržel na uzdě a z frustrace rozmlátil mobil jednomu z příznivců domácích.


Kádr Franka Lamparda prolomil při sobotním odpoledni výsledkové nezdary těsným vítězstvím proti Rudým ďáblům a v tabulce se vzdálil od sestupových pozic. Naopak fotbalisté Manchesteru v tabulce klesli na sedmou pozici mimo pohárové příčky a na vedoucí čtyřku ztrácí šest bodů.

➡️VIDEO: Dechberoucí pumelice! Payet ve čtvrtek ukázal, že má v noze stále extratřídu

Prohru svého týmu nedokázal odvrátit ani trápící se Cristiano Ronaldo, jenž se navrátil do základní sestavy po jednozápasové absenci. A byl to právě hvězdný Portugalec, který po zápase vybouchl, když po konci utkání procházel kolem fanoušků Toffees (video níže).Jako jediný se v zápase zapsal na střeleckou listinu Anthony Gordon, jemuž ke gólu výrazně pomohl tečí Harry Maguire.

Frustrovaný Ronaldo po prohře vypěnil při odchodu do útrob stadionu, během čehož na něj křičeli fanoušci Evertonu, “že stojí za hov*o”. Jeho vztek odnesl mobil jednoho z fanoušků domácího celku, kterým naštvaně praštil o zem. Klub nyní video prošetřuje. Ronaldovi hrozí přísný trest (fotku, na které lze vidět, jak mobil po zásahu Ronalda dopadl, najdeš pod videem).

/**/