VIDEO: Kuriózní vyloučení za 9 SEKUND! Takto Todibo seslal k zemi Ex-slávistu Simu a přepsal dějiny

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Ve Francii se s červenými kartami roztrhl pytel. V této sezoně jich rozhodčí v Ligue 1 stihli celkově porozdávat už 33. Jen v duelu mezi Nice a Angers byli fanoušci svědky dvou vyloučení, to první navíc přišlo hned po pár sekundách od úvodního hvizdu.

➡️VIDEO: Nezastavitelný Haaland! Takto se Nor opřel do míče zpoza vápna a vstřelil 14. gól sezony 

Někdejší hráč Barcelony Jean-Clair Todibo vytvořil v zápase osmého kola francouzské ligy velmi nechtěný rekord. Francouzský obránce Nice musel opouštět plac už v úvodních sekundách zápasu poté, co poslal k zemi bývalého slávistu Abdallaha Simu, jenž v Angers působí v rámci ročního hostování.

Roztoč Kolo štěstí a vyhraj Sázky zdarma a Free spiny každý den – objev vše, co BETANO nabízí


Jean-Clair Todibo v 9. sekundě jako jeden z posledních bránících hráčů nedovoleně zastavil rozkmitaného Abdallahu Simu a od rozhodčího okamžitě obdržel červený trest. Todibo tak viděl nejrychlejší červenou kartu v historii Ligue 1, nikdo před ním takto rychle nedostal ani žluté napomenutí.

Hosté přesilovky využili těsně před koncem první půle, kdy Bentaleb vstřelil první a zároveň poslední gól utkání. V 62. minutě se síly na hřišti znovu vyrovnaly, jelikož Boufal obdržel druhou žlutou kartu za nafilmovaný pád.

⚠️⚠️⚠️[🎮KROK 2/3] Jsi blízko k účasti v soutěži! Naše otázka zní: Kdo je aktuálně 3. nejhodnotnějším fotbalistou planety? Pokud váháš, správnou odpověď lze dohledat v našem nedávném článku o nejhodnotnějších fotbalistech (v sekci Premier League). Pak už ti jen stačí odpověď napsat do zpráv na Facebooku nebo vložit odpověď do soutěžního Instagram story Miluju fotbal⚠️⚠️⚠️/**/