VIDEO: Frustrace vs vypočítavost! Nové záběry ukazují, co předcházelo vyloučení Núñeze

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Nejen Manchesteru United chybí na začátku sezóny dech. Také Liverpool zatím neprožívá ideální ligový start. Po dvou zápasech si Reds ještě nepřipsali ani jednu výhru. Vrásky na čele navíc Kloppovi dělá stomilionová posila Darwin Núñez.

Měla to být jasná záležitost. Liverpool ve druhém kole anglické Premier League přivítal na Anfield Road Crystal Palace. Fanoušci i sázkové kanceláře nepochybovali, kdo je jednoznačný favorit zápasu. Papírové předpoklady se však překvapivě nenaplnily. Svěřenci Jürgena Kloppa opět pouze jen remizovali, tentokrát 1:1.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

První komplikace pro domácí se objevila ve 32. minutě po trefě Zahy. Další rána pak přišla z kraje druhého poločasu, když se Darwin Núñez nechal zbytečně vyloučit poté, co popustil uzdu své frustraci, kterou v něm postupně budoval obránce Orlů Joachim Andersen (2 videa níže). Oslabený Liverpool se pak v 10 hráčích zmohl pouze na vyrovnávací branku Díaze.

➡️VIDEO: Tvrdá potyčka Conteho s Tuchelem! Takto se do sebe pustili, pak se červenalo

Vyloučení Darwina Núñeze předcházela dlouhá a vychytralá příprava Joachima Andersena (video závěrečného souboje z jiného úhlu pohledu níže).

Opakovaný záběr potvrzující, že Núñez dostal červenou kartu zcela zaslouženě

Betano rozdává pro milovníky Vegas také 50 spinů ZDARMA

/**/