Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Šlágr druhého kola anglické Premier League měl vše. Zápas mezi Chelsea a Tottenhamem nabídl hned čtyři góly, drama až do posledních sekund i pořádně horké momenty na lavičkách. Uzdu svým emocím totiž povolili oba trenéři a hromadná potyčka byla na světě.

Utkání, které naplnilo očekávání. Domácí Chelsea si to rozdala s Tottenhamem v parádní bitvě, kterou v 90+6. minutě Harry Kane dovedl do nerozhodného stavu. Souboje ze hřiště se během zápasu přenesly také mezi střídačky.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

Pořádná dávka emocí zaplála mezi Thomasem Tuchelem a Antoniem Contem. Oba trenéři si několikrát během zápasu “vjeli do vlasů”. Vyvrcholení pak přišlo se závěrečným hvizdem (videa níže).

➡️VIDEO: Mbappého dětská reakce na neobdrženou přihrávku! Takto kuriózně sabotoval protiútok PSG

Napjatá atmosféra byla cítit prakticky po celý zápas. První větší výbuch emocí přišel v 68. minutě po vyrovnávacím gólu Tottenhamu. Tuchela s Contem museli od sebe oddělovat ostatní členové realizačních týmů. Tímto to však ani zdaleka nekončilo.

V 90+8. minutě srovnal na konečných 2:2 Harry Kane. Vzápětí se strhla pořádná mela (2 videa níže).

Po konci zápasu během tradičního podání si rukou trenéři opět explodovali. Tentokrát už jejich střet vyvolal mnohem větší potyčku. Zasahovat musel i rozhodčí, když oba odměnil červenou kartou.