Senzační návrat do Barcelony se stává skutečností! Messi opět navlékne milovaný dres

Uvidíme Lionela Messiho ještě jednou v dresu Barcelony? Katalánský velkoklub plánuje senzační způsob rozlučky argentinské legendy s fanoušky Blaugranas. Dojít by k ní mělo v příštím roce na zrekonstruovaném Camp Nou.

BLACK FRIDAY! Nově k 350 Kč navíc 500 Kč ve FREE SPINECH pro nové registrující

Leo Messi v létě zklamal příznivce Barcelony, když se rozhodl dokončit svoji kariéru v zámořské MLS. Poté, co úřadující mistr světa ztratil v říjnu šanci pokračovat s Interem Miami v ligové sezoně v rámci play-off, vyvrátil navíc spekulace o krátkém hostování v Evropě.

➡️UEFA zaklekla na Slavii! Uzavření tribuny Sever i rekordní pokuta, trest také pro Houšteckého

Podle posledních zpráv to ale vypadá, že “Culés” budou mít přece jen možnost se s 36letým Argentincem důstojně rozloučit.Barcelona totiž chystá na počest oslav 125 let od založení klubu speciální zápas, v němž má vystoupit celá řada klubových legend. V exhibičním duelu by pak neměla chybět ani jedna z historicky největších ikon Barcelony Lionel Messi, kterému se tak naskytne možnost důstojné rozlučky s klubovými fanoušky.

Očekává se, že pozvánku kromě Messiho dále obdrží bývalí hráči Barcy jako jsou David Villa, RonaldinhoCesc Fàbregas, Rivaldo, Romario, Luis Enrique či brazilský Ronaldo. Vedení katalánského klubu se navíc pokusí vyjednat spolupráci také s bývalými hvězdami Realu Madrid, kteří by v rámci speciálního utkání nastoupili proti Messimu a spol. (další podrobnosti níže)Na klubové oslavy by se tak mohl dostavit např. Sergio Ramos, Zinedine Zidane, Gareth Bale či např. Messiho aktuální šéf David Beckham. Ve hře je dokonce účast Cristiano Ronaldo, kterého by však musel uvolnit Al-Nassr.

Celá akce se má konat 29. listopadu příštího roku, tedy datem shodujícím se s klubovým výročím. Klub má v tento čas rovněž naplánován návrat na ikonický Camp Nou, který je aktuálně v rekonstrukci.

/**/