Rooney se pustil do Ronalda! Takto legenda Man Utd sepsula svého ex-parťáka

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Nová sezona neprobíhá ani zdaleka tak, jak by si hvězdný Cristiano Ronaldo představoval. Portugalský útočník, jenž byl doposud zvyklý ztělesňovat hlavní gólovou mašinu svého týmu, stále marně hledá formu. Jeho jméno se navíc několikrát ocitlo pod palbou kritiky za neprofesionální přístup. Nejenže tak pro svůj tým není přínosem, představuje pro něj spíše formu zátěže. Alespoň tak celou situaci okolo legendárního kanonýra vidí jeho bývalý parťák Wayne Rooney, podle kterého Portugalec svým chováním klub poškozuje.

Sázky zdarma a Free spiny každý denobjev vše, co BETANO nabízí. Pro nové sázející teď s bonusem až 3350 Kč

Manchester United se sice pod taktovkou ten Haga od začátku sezony výkonnostně pozvedl, největší hvězda týmu ale herní pohodu stále nenašla. Ronaldo, který přes léto usiloval o nové angažmá, byl nucen setrvat na Old Trafford. Nová sezona následně odstartovala jedno z nejhorších období jeho dosavadní kariéry.

Ronaldovy nedávné přešlapy a nepřesvědčivé výkony se staly oblíbeným tématem mediálních plátků i internetových debat. Zatímco jedni Portugalce brání, druzí na něj v nové sezoně zanevřeli. Jedním z kritiků portugalské legendy se nyní stal i jeho dřívější spoluhráč z Manchesteru Wayne Rooney, který shledal jeho přístup neakceptovatelným.„Myslím, že si ten Hag vedl opravdu dobře. Přidal se k týmu a vtiskl do něj svou autoritu. To jsem tu v posledních dvou nebo třech letech nezpozoroval. Ukázal svůj charakter, když se náležitě vypořádal s Cristianem. Myslím, že je pro tuto pozici tím správným mužem,“ rozpovídal se 37letý Angličan ve vysílání talkSPORT.

Poté se téma přehouplo k samotnému hráči. „Nemyslím si,“ odstartoval Rooney debatu odpovědí na otázku, zdali Cristiano pozitivně ovlivňuje Man Utd.

„Má skvělou kariéru. On s Messim jsou dva nejlepší hráči všech dob. Ale to, co předvádí od začátku sezony, to není pro Manchester United vůbec přijatelné. Vidím, že jsou tu tací, jako Roy Keane, kteří jej brání. Ale Cristiano představuje pro klub nepotřebné rozptýlení,“ popisoval situaci okolo portugalského kanonýra (pokračování níže).
„Tým se teď nachází pod přestavbou, a Ronaldo by měl prostě sklopit hlavu, nadále makat a být připraven zasáhnout, když ho trenér bude potřebovat. Pokud tak učiní, bude přínosem, jinak představuje zátěž,“ zhodnotil Rooney na závěr.

➡️Mbappé sesazen z trůnu! Tohle je nově nejhodnotnější fotbalista světa, jak si vede zbytek supertalentů?

Za svůj projev následně sklidil bývalý anglický reprezentant hromadu pozitivních ohlasů. “Obrovský respekt Rooneymu za to, že se stal jedním z mála bývalých hráčů Manchesteru, který Ronalda slepě nepodporuje, a naopak pronesl, jak se věci opravdu mají,“ shodují se mezi sebou příznivci Rudých ďáblů na sociálních sítích.

Betano nabízí sázkařům Speciální mise za odměny – stačí si vsadit
na vybraný zápas nebo ligu a odměna je vaše

 

/**/