Pomůže West Ham Schickovi s Hložkem? Klub je připraven zlomit přestupový rekord

West Ham je připraven posílit útočnou řadu během nadcházejícího zimního přestupového období. Velké finanční prostředky má klub v plánu investovat do transferu na trase Anglie – Německo. Horké zboží má totiž lídr německé Bundesligy Bayer Leverkusen.

BETANO MILIONÁŘ! Zúčastni se lednového turnaje s celkovým bankem 1 500 000 Kč


Aktuální zprávy z Britských ostrovů hovoří jasně. West Ham chce pořádně posílit svůj útok a nehodlá na tom šetřit. Vedení je dokonce ochotno překonat přestupový rekord klubu.

➡️Černého další senzační trefa za Wolfsburg! Takto si se spoluhráčem obhodil 2 obránce a z první vypálil

Doposud nejdražší byl příchod Sébastiena Hallera z Frankfurtu za 50 milionů eur. Toho teď má vystřídat na pozici nejdražšího hráče v historii Kladivářů spoluhráč a hlavní konkurent Patrika Schicka a Adama Hložka nigerijský kanonýr Victor Boniface.
Leverkusen získal útočníka loni v létě za 20,5 milionu eur z Unionu Saint-Gilloise. Jeho aktuální tržní hodnota je na dvojnásobné cifře, tedy na minimálně 40 milionech eur.

➡️Vavrova prasárna proti Spartě! Takto v přáteláku nechutně sejmul Haraslína a pakoval se do sprch

Boniface za Bayer nastoupil ve 23 zápasech, vstřelil šestnáct branek a zaznamenal 8 asistencí. V žebříčku nejlepších střelců Bundesligy figuruje na čtvrtém místě. V současnosti sice léčí zranění pravého stehenního přitahovače, což znamená pauzu ještě na zhruba 2 měsíce, na přestupovém trhu mu to ale nijak na atraktivitě neubralo.
Pro přestup hovoří také fakt, že je West Ham ochoten uvolnit útočné duo Antonio – Ings. Bránit v odchodu nebude také Benrahmovi, o kterého jeví zájem francouzské celky.

Kladiváři však nejsou jediným kandidátem o Bonifacovy služby. 23letý Nigerijec velmi zaujal také skauty z Chelsea a Newcastlu.

 

 

/**/