Černého další senzační trefa za Wolfsburg! Takto si se spoluhráčem obhodil 2 obránce a z první vypálil

Václav Černý se podruhé v řadě prosadil v dresu Wolfsburgu. Český křídelník stejně jako proti Mohuči otevřel skóre zápasu, ani tentokrát to však na vítězství zelenobílých nestačilo.

Střet tabulkových sousedů vítěze nepřinesl, když Wolfsburg remizoval na půdě Heidenheimu 1:1. Jediný gól Vlků měl na svědomí opět Václav Černý, který poslal svůj tým hned v úvodu do vedení.

BETANO MILIONÁŘ! Zúčastni se lednového turnaje s celkovým bankem 1 500 000 Kč

Český reprezentant oslavil třetí bundesligovou branku v 7. minutě po nádherné spolupráci s Jonasem Windem. Černý nejprve obhodil bránícího hráče a dostal míč k Windovi, jeho dánský parťák mu následně míč lobem přes dalšího obránce vrátil zpátky. 26letý záložník pak střelou z první dostal balon za záda Kevina Mullera.

➡️Vavrova prasárna proti Spartě! Takto v přáteláku nechutně sejmul Haraslína a pakoval se do sprch

Stejně jako v minulém utkání však Wolfsburg o vedení přišel, tentokrát soupeř vyrovnal ještě před poločasovou přestávkou. Heidenheim ve druhé půli sahal dokonce po obratu, hosty však dvakrát v zápase zachránil zásah videorozhodčího.