Nechutný zářez Newcastlu! Takto rozhodčí skandálně daroval PSG veledůležitou remízu v 90+7. minutě

Skandální závěr duelu Ligy mistrů mezi PSG a Newcastlem připravil Angličany o cennou výhru, jenž by je posunula na postupovou pozici. Bodový zisk a výhodnější pozici před závěrečným kolem skupinové fáze zachránila francouzskému velkoklubu až penalta v 90+7. minutě, která se ovšem neměla kopat.

100 FREE SPINŮ + 350 KČ ZA OVĚŘENÍ ÚČTU PRÁVĚ TEĎ U BETANA

 

Skupina smrti F v Lize mistrů zná prvního postupujícího. Vstupenku do vyřazovací fáze si v úterý večer zajistil po výhře na půdě AC Milán Dortmund. Ve hře o druhé postupové místo jsou pak nadále všechny 3 zbývající celky. Nejlepší pozici má však aktuálně PSG, a to díky kontroverzní remíze v posledním duelu s Newcastlem. (podrobnosti včetně videa níže)

➡️Vyloučení jaké Ramos ještě nezažil! Za tento zákrok uviděl rovnou 2 červené, Sevilla dohrávala v 9 hráčích

Do zápasu v Parku Princů vstoupili lépe fotbalisté Newcastlu, kteří se dostali do vedení ve 24. minutě zásluhou Alexandera Isaka.


Mbappé a spol. si vypracovali během zápasu celou řadu gólových příležitostí, kýžená vyrovnávací branka však ne a ne přijít. Na konci základní hrací doby vše nasvědčovalo tomu, že Straky opět oberou francouzského mistra o všechny body a navíc jej před závěrečným kolem sesadí z druhého místa v tabulce.

S blížícím se koncem osmiminutového nastavení však přišel šokující okamžik. Hlavní sudí Szymon Marciniak totiž vysvobodil domácí celek odpískáním “vymyšlené” penalty.

Situace se velmi podobala incidentu v 72. minutě, kdy ve vápně zahrál rukou (jenž byla v přirozeném pohybu) po odrazu míče od vlastního těla Lewis Miley. Rozhodčí u videa situaci správně vyhodnotili a poslali svému kolegovi signál, aby hra pokračovala dál. V 97. minutě se však ze stejného důvodu hra přerušila, a tentokrát už se verdikt z nějakého důvodu lišil.

„Nechutné rozhodnutí! Je to opravdu šokující,“ nechápali dění na konci zápasu ani přítomní moderátoři a experti ve studiu Sky Sports. (podrobnosti včetně videa najdeš na další straně ->)

1 2Next page
/**/