Napjatá situace kolem Lewandowského! Bayern mlží, agent tlačí k přestupu, zájem má španělský gigant

Podle nejnovějších zpráv to vypadá, že se pomalu, ale jistě naplňují spekulace z minulého roku. Robert Lewandowski stále neprodloužil smlouvu s Bayernem Mnichov a je možné, že po konci sezóny odejde. O zájemce mít nouzi nebude.


Robert Lewandowski stále neobdržel od vedení bavorského celku nabídku k prodloužení smlouvy, navíc se šíří informace ohledně jejich zájmu o Erlinga Haalanda. Situace je tak kolem polského kanonýra více než napjatá

Aktuální dění pak popisuje německý novinář Christian Falk. “Zvěsti o odchodu Roberta Lewandowského nabírají na síle. Robert čekal dost dlouho na nějaký signál od vedení klubu, který doposud nepřišel, navíc si začíná pomalu připadat mimo hru.”

➡️VIDEO: Dechberoucí pumelice! Payet ve čtvrtek ukázal, že má v noze stále extratřídu

“Je známo, že vedení klubu vedlo hovory s Haalandovým agentem Raiolou. Tyto skutečnosti naopak hrají do karet agentovi Lewandowského. Pini Zahavi se snaží dostat svého klienta pryč z klubu. Dělá to stejné, co udělal s Alabou v případě odchodu z Bayernu do Realu Madrid.”
“Postaví hráče proti klubu a naznačí mu, že už není tolik potřebný. V tomto případě je Haaland silný argument. Hráč má pak sám pocit, že by měl z klubu odejít,” vysvětluje Falk.

“Jedním z největších zájemců je v současnosti FC Barcelona. Klubový šéf Laporta udržuje se Zahavim velmi dobré vztahy,” doplňuje novinář.

Španělský Sport hovoří dokonce o předběžné ústní dohodě mezi Zahavim a Barcelonou. Katalánci nabízejí Lewandowskému 3letou smlouvu. 33letý útočník má v Bayernu smlouvu do roku 2023. Pokud s ním klub neplánuje budoucnost, má poslední šanci, jak získat z jeho odchodu nějaký finanční obnos. Příští sezónu bude Lewandowski k mání úplně zadarmo.
Polský forvard, který aktuálně s 31 trefami vévodí střelcům v Bundeslize, se už v minulosti nechal slyšet, že by rád podstoupil novou výzvu a opustil Německo. „Jsem otevřený všemu. Pro mě je důležité, abych se mohl soustředit na svou hru a na to, co se může stát v příštím zápase. Věci ohledně smluv a podobně jsou vedlejší záležitostí,“ zmínil minulý měsíc pro německou televizi.

➡️Změna fotbalových pravidel už pro MS 2022!? FIFA plánuje upravit hrací dobu zápasů

Bavorský gigant by mohl v případě prodeje vyinkasovat zhruba 50 milionů eur, což představuje hráčovu hodnotu na přestupovém trhu.

/**/