Hon gigantů započal! Kdo má zájem o Schicka a za kolik je k mání?

Patrik Schick prožívá nejlepší období v kariéře. Díky svým výkonům z posledních měsíců se stal na přestupovém trhu velmi drahým a žádaným artiklem.

Top kluby z Premier League nebo giganti z Itálie, Španělska, Francie či Německa. Po Patriku Schickovi je značná poptávka. Světová média přidávají každým dnem jednoho zvučného zájemce za druhým.

➡️VIDEO: Skryté gesto srdcaře Součka! Fanoušci jsou nadšeni, Coufal nechápal

Leverkusen však nikam nespěchá a rozhodně nebude svého klíčového hráče prodávat za každou cenu. Je jasné, že bude muset přijít na stůl pořádně tučná nabídka.
Po povedeném Euru 2020 i povedené první polovině nové sezóny vyletěla Patrikova cena ke hranici atakující miliardu korun. Po nejnovější aktualizaci na Transfermakrt.de má český útočník hodnotu 40 milion eur. Schick si tak od poslední aktualizace polepšil o dalších 15 milionů. Podle agenta Pavla Pasky však může být jeho reálná hodnota klidně okolo 60-80 milionů eur.

➡️VIDEO: Součkův náběh a pohotová střela! Takto český záložník započal obrat Kladivářů

Je to sotva týden, kdy se vyrojily informace ohledně kontaktu PSG s hráčovým agentem. Před pár dny se začalo psát o zájmu West Hamu, což okomentoval také samotný hráč a potvrdil, že o připojení ke Kladivářům neuvažuje. “Míříme výš. Navíc by mi pravděpodobně neseděl jejich herní styl.” West Ham však není jediným anglickým týmem, který Schicka bedlivě pozoruje.Několik hodin staré spekulace prozrazují, že se nově o kanonýra Leverkusenu začali zajímat v Manchesteru City. V pozoru je dále Tottenham, Everton nebo Arsenal. Schick je také v hledáčku Barcelony, Juventusu i Dortmundu.

Zdá se tedy, že nás čeká opravdu zajímavé přestupové období. Dostihy startují 1. 1. 2022.

/**/