Lewandowski prolomil ticho a opřel se do Messiho! Toto vzkazuje hvězdě PSG

Útočník Bayernu Mnichov odhalil své skutečné pocity po ceremoniálu udávání cen Zlatého míče 2021, na kterém získal svou sedmou cenu Lionel Messi. Právě hvězdě PSG Lewa věnoval pár slov.

Byl to v pořadí sedmý Zlatý míč Lionela Messiho. Jeho rekordní triumf vyvolal obrovský rozruch. Velká část fotbalové veřejnosti je totiž přesvědčena, že trofej pro nejlepšího hráče planety měla putovat do Polska za Robertem Lewandowským. Své si řekla například legenda Realu Madrid Iker Casillas, podrobnosti zde.

Lewandowski sahal po ocenění už v roce 2020. Předávání ovšem bylo kvůli pandemii zrušeno. O to krutější je jeho letošní těsné druhé místo. A právě k loňskému roku se vyjádřil před pár dny Lionel Messi, když vyslal na stranu útočníka Bayernu Mnichov slova útěchy.

➡️West Ham se Schickem za 1 milion! Výživná akovka přinesla macatou výhru

“Myslím, že se shodneme, že loni jsi byl vítězem ty. France Football by ti měl cenu dát, protože si ji zasloužíš.” Messiho výstup, jak se zdá, Lewovi zřejmě nestačí.
V rozhovoru pro polskou sportovní televizi Kanale Sportowym se 33letý kanonýr poprvé k celé záležitosti vyjádřil. “Cítím smutek, nemám co skrývat. Nemůžu říct, že jsem spokojený, spíše naopak. Byl jsem tak blízko svému soupeři…”

➡️VIDEO: Extratřída Martínez! Tímto zákrokem kola zachránil gólman Aston Villy 3 body proti Leicesteru
“Samozřejmě Messiho respektuji, jeho hru i všechno, čeho dosáhl. Skutečnost, že jsem mu konkuroval, ukazuje úroveň, na které jsem byl schopen hrát. Cítil jsem však velký smutek,” neskrýval zklamání Lewa a pokračoval. Samotný Messiho výrok totiž na něj dojem neudělal.

“Nejsem nějak nadšen z toho, že jsem měl minulý rok vyhrát Zlatý míč. Byl bych rád, kdyby Messiho vyjádření bylo upřímné a ne jen prázdná slova,” vzkázal podrážděně Argentinci.

/**/