Fanoušci Arsenalu pálí po prohře do Součka! Kritika jde i na rozhodčí

Nebylo to sice tak velké překvapení jako pohárové fiasko Bayernu Mnichov, přesto vypadnutí Arsenalu z Carabao Cupu už v osmifinále moc lidí nepředpokládalo. Duel s West Hamem navíc vyvolal mezi příznivci Gunners velké emoce. Trnem v oku jim pak byl zejména český reprezentant Tomáš Souček.

100 FREE SPINŮ + 350 KČ ZA OVĚŘENÍ ÚČTU PRÁVĚ TEĎ U BETANA

Byla to nečekaná, ale jednoznačná prohra. Arsenal vyhořel na půdě West Hamu 1:3 a jeho cesta v Carabao Cupu končí před branami čtvrtfinále. Klíčová byla už 16. minuta zápasu, kdy si vlastní branku nešťastně vstřelil White.

➡️VIDEO: Absolutní senzace v 90+6. minutě! Třetiligový tým z chvostu tabulky vyřadil Bayern

Další dva direkty přišly z kopaček Kladivářů během druhého poločasu. Skóre korigoval až 90+6. minutě Ødegaard. Vlna hněvu pak přišla ze strany fanoušků Kanonýrů. Podle nich totiž první branka West Hamu neměla z důvodu faulu Tomáše Součka na gólmana Ramsdalea vůbec platit (videa níže).

Český kapitán v souboji ve vápně držel anglického gólmana za dres. Rozhodčí si však ničeho nevšimli a gól uznali. “Souček chtěl jediné, Ramsdaleův dres. Jen si neuvědomil, že ještě není po zápase.” “Vždyť si přitáhl jeho dres až k hrudi. Jak to nemohl být faul?” “Ramsdale by měl číslo 1 Součkovi věnovat, když po něm tak moc toužil,” nenechali fanoušci na Součkovi nit suchou.

Bohužel pro ně rozhodčí faul neviděli a zkontrolovat zpětně celou situaci nemohli. VAR totiž bude v zápasech k dispozici až od semifinálové fáze soutěže.

Úvodní a sporná branka zápasu (detailní záběr souboje Součka s Ramsdalem níže).

Za tento souboj schytal Souček u fanoušků Arsenalu pořádnou dávku kritiky.