Absolutní senzace v 90+6. minutě! Třetiligový tým z chvostu tabulky vyřadil Bayern

Zatímco si evropské poháry dávají týdenní volno, o slovo se přihlásili poháry domácí. Ne každý favorit pak dokázal naplnit papírové předpoklady. Jednoznačně největší senzací pak přinesl německý DFB Pokal. Mistrovský Bayern Mnichov totiž vyřadil třetiligový tým krčící se na 15. místě tabulky.

100 FREE SPINŮ + 350 KČ ZA OVĚŘENÍ ÚČTU PRÁVĚ TEĎ U BETANA

Měla to být jasná záležitost. Bayern si přijel do Saarbrückenu pro jednoznačný postup. Nepochybovali ani sázkové kanceláře, které vypsali na výhru domácím vysoký kurz 30. I přes velmi slušnou sestavu však bavorský gigant tvrdě narazil. Chybělo posledních 60 sekund do konce nastaveného času, když Neuer a spol padli po gólu Gause na kolena. Saarbrücken po výhře 2:1 slaví historický postup (videa níže).

Zápas začal pro Bayern ideálně. V 16. minutě otevřel skóre Müller.

Domácí stihli odpovědět těsně před koncem poločasu. V první minutě nastavení vyrovnal