Stylové jesličky, pak tvrdá odplata! Marcelo zesměšnil rivala, ten potupu neunesl a šel do sprch

Marcelo Vieira znovu nadchl svým fotbalovým umem, když v posledním ligovém utkání ztrapnil protihráče, kterého se zbavil za pomoci krásných jesliček. Brazilský obránce se musel po kličce sám zasmát, následně jej však jeho oběť velmi nevybíravým způsobem poslala k zemi.

➡️Osud PSG závisí na Mbappém! Jeho rozhodnutí může poslat klub do velkých problémů

Marcelo se po nepříliš vydařeném angažmá v řeckém Olympiakosu navrátil do rodné Brazílie, kde oblékl dres Fluminense, v němž kdysi započal svoji slavnou kariéru.

Účastni se na Betanu zcela ZDARMA každý víkend tipovačky o 200 000 ! Registruj se nyní s bonusem 3000 + 850 Kč hned po registraci. 


Že má 35letý obránce stále v nohách magii, demonstroval tamním fanouškům i v posledním duelu s rivalským Flamengem, do nějž nastoupil v základní sestavě. Středem pozornosti se stal především ke konci utkání, kdy soupeře znemožnil jesličkami.

➡️Juráskův famózní zásah při debutu v Benfice! Ex-slávista ve spolupráci s Di Maríou oslnil petardou

Marcelo si v nelehké pozici poradil na jedničku, přičemž lišáckou kličkou pobavil i sám sebe. Nerozhodila jej ani skutečnost, že se nacházel na vlastní půli za remízového stavu, navíc jen pár minut před koncem utkání. (video níže)

Luiz Araújo si ovšem nenechal nic líbit a svému soupeři úsměv z tváře rychle vymazal i za cenu červené karty.


/**/