Ronaldo o návratu do Evropy! Portugalec označil jedinou ligu za validní, pak si rýpl do americké MLS

Cristiano Ronaldo v nejnovějším rozhovoru nastínil, jak plánuje završit svoji aktivní kariéru a zhodnotil aktuální stav nejen evropských soutěží. Saúdské lize předpověděl slibnou budoucnost, o níž podle něj svědčí narůstající příchody hvězdných hráčů.

Půl roku po přestupu Ronalda do Al-Nassru se za 38letým Portugalcem vydávají na Blízký východ další hvězdné tváře, včetně jeho bývalého spoluhráče z Realu Madrid Karima Benzemy, jenž posílil konkurenční Al-Ittihad. 5násobný vítěz Zlatého míče má navíc v plánu saúdskému fotbalu nadále pomáhat, velký návrat do Evropy už se dle jeho slov konat nebude.

Speciální prázdninová akce! Betano nabízí novým sázkařům k bonusu 3000 + 300 Kč hned po registraci také 350 SPINŮ ZDARMA! 


„Nevrátím se k evropskému fotbalu. Tyhle dveře už jsou pro mě nadobro uzavřené. Je mi 38 let. Evropské ligy však ztratily svoji kvalitu. Jedinou validní ligou zůstala Premier League, ta ostatním s přehledem konkuruje,“ oznámil po prohře 0:5 v úvodním přípravném utkání s Celtou Vigo.

„Portugalská liga? Ta je dobrá, ale nepatří mezi ty na nejvyšší úrovni. Major League Soccer tam též nepatří, saúdská liga je lepší než ta americká,“ prohlásil sebejistě den poté, co byl v Miami slavnostně představen Lionel Messi. (pokračování níže)
„Jsem si stoprocentně jistý, že už se nevrátím. Kritizovali mě za odchod do Saúdské Arábie. Ale co následovalo? Otevřel jsem dveře do zdejší ligy, a teď tu přichází spousta hráčů. V průběhu následujícího roku jich tu bude přicházet čím dál tím více. Saúdská liga pak překoná kvality nizozemské či turecké ligy.“

➡️Messiho debut za Inter Miami je tady! Fanoušci přeprodávají lístky za šokující ceny

„Když jsem odcházel do Juventusu, Serie A byla mrtvá. Jakmile jsem podepsal smlouvu, pozornost náhle stoupla. Tam, kde přijde Cristiano, vždy vzroste zájem,“ nechal se slyšet.

Další duel čeká na Ronaldův Al-Nassr ve čtvrtek proti Benfice Lisabon. Při této příležitosti by měl klub odhalit novou sadu domácích dresů, kterých se nově ujala společnost Nike./**/