Benzema způsobil reakcí poprask! Teď se poprvé vyjádřil a dodává, není prostor na maličkosti

Svět fotbalu zachvátil požár poté, co Karim Benzema krátce po Mbappého oznámení zveřejnil na svém Instagramu obrázek rappera Tupaca s mužem, který ho měl zradit. Útočník Realu Madrid se teď poprvé k celé věci vyjádřil.

➡️Pozadí Mbappého tajemné změny názoru! Real je v šoku, zlom nastal v úterní noci

Fotbaloví fanoušci nemají v posledních dnech o témata k diskuzím nouzi. Setrvání Kyliana Mbappého v PSG vyvolalo doslova poprask. Do kotle debat přiložil svýma dvěma příspěvky ve stories také Karim Benzema.


Hvězda Bílého baletu krátce po Mbappého oznámení zveřejnila na svém Instagramu nejprve zdvižený prst ukazující na logo jeho aktuálního zaměstnavatele, hned na to následovala již zmiňovaná fotka Tupaca s člověkem, který ho měl nakonec zradit.

Jasný vzkaz nebo jen souhra náhod? Do úterního dopoledne se žádnému z novinářů nepodařilo Benzemu kontaktovat a zjistit odpověď. Pak ale přispěchala s exkluzivním rozhovorem televize El Chiringuito TV, soustředící se právě na giganta z Madridu.

➡️VIDEO: Balotelliho gól jako ze hry FIFA! Touto těžkou frajeřinou znemožnil soupeře

Moderátor Josep Pedrerol totiž stihl vyzpovídat Benzemu v útrobách Santiago Bernabeu ještě před odletem do Paříže. “Fanoušky i novináře po celém světě zajímá, zdali berete Kylianovo rozhodnutí jako zradu?” nechodil Pedrerol zbytečně kolem horké kaše.

“Zradu? Proč? Každý se soustředí na jiné věci. Každý si o své budoucnosti rozhoduje sám. Jsem tady v klidu, připravuji se na sobotní zápas,” zareagoval Karim nejprve trochu vyhýbavě.
“Jestli jsem překvapený? Ano, to jsem, stejně jako všichni ostatní v klubu. Ale je to hráč Paříže a nás v sobotu čeká finále Ligy mistrů. Není prostor zabývat se takovými maličkostmi,” řekl trochu otevřeněji. Pak přišel od novináře dotaz na fotku Tupaca.

➡️Pozadí Haalandova přestupu! Proč nepřijal nabídku Realu Madrid a co rozhodlo pro City?

“Ta dvě stories nebyla proti Mbappému. První story bylo z důvodu, že miluju Real Madrid. A story s Tupacam? Není to příběh o zradě nebo tak něco. Je to prostě jen můj oblíbený rapper. Nemá to být žádná zpráva pro Kyliana. Real je nejlepší klub na světě a na to jsem chtěl poukázat. Toto je náš znak, se kterým musíme vyhrát finále Ligy mistrů,” vysvětlil své příspěvky z Instagramu.

Po sobotním finále se oba hráči potkají tváří tvář během reprezentační pauzy v týmu Francie. Je tak pravděpodobné, že se mediálním prostorem ještě nějaký ten výrok mihne.

/**/