Pozadí Mbappého tajemné změny názoru! Real je v šoku, zlom nastal v úterní noci

Vše nasvědčovalo přestupu Kyliana Mbappého do Realu Madrid. V polovině minulého týdne ale nastal zlom, který vývoj jednání otočil vzhůru nohama.

➡️AKTUÁLNĚ: Astronomické bonusy! Toto si teď Mbappé vydělá v PSG

Po Mbappého návštěvě Madridu bylo prakticky rozhodnuto. “Mbappé měl s Realem Madrid ústní dohodu. Vedení klubu bylo na 100 % přesvědčeno, že se Mbappé v létě stane hráčem Bílého baletu. Vše bylo připraveno k jeho přestupu,” nastínil situaci Fabrizio Romano.

“Ještě minulý týden v úterý byli v Madridu více než optimističtí a sebejistí, že se francouzský útočník rozhodl pro jejich klub. V úterý se čekalo, že mladý Francouz oficiálně oznámí, že si vybral Real. Nestalo se tak. Naopak to byl den zlomu, kdy hráč otočil svůj názor o 180 stupňů. Real Madrid je jeho oznámením naprosto šokován,” pokračuje italský novinář v objasňování. Co se ale v ten den doopravdy stalo?
V úterním večeru se hráč sešel se svou rodinou společně s vedením PSG. “Vedení PSG sdělilo Mbappému, že si má říct podmínky, za kterých je ochoten setrvat v Paříži. ‘Řekni si cokoliv a máš to mít,’ zaznělo ve zkratce od prezidenta klubu Nassera Al-Khelaifiho. Jediná podmínka od PSG byla nová smlouva na víc jak 2 roky,” odtajňuje Romano detaily úterního jednání, které definitivně rozhodlo.

➡️VIDEO: Balotelliho gól jako ze hry FIFA! Touto těžkou frajeřinou znemožnil soupeře

Jak všichni dobře víme, Kylian na jedinou podmínku Pařížanů kývl a podepsal tak nejkratší možný kontrakt, tedy na 3 roky. Své stanovisko se rozhodl zavolat prezidentovi Realu Madrid osobně: “Omlouvám se, ale nepřijímám nabídku Realu Madrid. Rozhodl jsem se zůstat v PSG. Respektuji Real Madrid i Florentina Péreze. Udělali pro mě první poslední, proto jsem se rozhodl zavolat prezidentovi klubu osobně. Vybudovali jsme si mezi sebou skvělý vztah.”
Mbappé každopádně změnou názoru kompletně překopal přestupové plány Královského klubu, který kvůli něj zcela odvrátil snahu od podepsání Erlinga Haalanda a plně se soustředil právě na něj. Teď musí Peréz najít způsob, jak na situaci zareagovat. Jediným dalším přestupovým cílem byl Antonio Rüdiger, jehož přesun do Španělska byl již oficiálně potvrzen dva týdny zpátky.

➡️VIDEO: Skvost z finále Ligy mistryň! Takto hráčka Lyonu životním gólem vymetla pavučiny z 30 metrů

Real Madrid poprvé projevil vážný zájem o francouzského útočníka během srpna minulého roku, kdy za něj nabídl astronomických 200 milionů eur, tehdy ale bohaté vedení PSG nechtělo o přestupu ani slyšet. V prosinci pak španělský celek přispěchal s druhou, vylepšenou nabídkou pro samotného hráče. Ta byla během začátku dubna doplněna ještě o výdělky za reklamní práva na na jeho jméno a obličej. Ani to ale francouzskému fotbalistovi evidentně nestačilo

 

 

/**/