Alex Král na koberečku! Český záložník naštval vedení Schalke, ‘naprostý bizár’, míní jeho agent

Betano dorazilo do Česka! 3000 Kč vstupní bonus plus 350 Kč po dokončení registrace

Alex Král využil přes letní přestupové období speciální možnost přerušení stávající smlouvy ve Spartaku Moskva a odebral se do Bundesligy, kde jej na hostování přijalo Schalke 04. Naštvané vedení německého klubu si českého reprezentanta nyní po necelých dvou měsících pozvalo na kobereček, místo jeho výkonů se však řešil jeho sportovní vůz.

MAX Kurz, Betano Mise, Bet builder, Kolo štěstí, speciální sázky, nové mechanismy – objev vše, co BETANO nabízí


Čtyřiadvacetiletý český záložník si během angažmá v Rusku pořídil do své garáže Lamborghini Huracán v hodnotě zhruba 5,5 milionu korun. Ježdění v nadupaném sporťáku se však nezamlouvá jeho novému zaměstnavateli, kvůli čemuž se Král musel dostavit na sezení (vyjádření agenta níže).

Managementu Schalke se hrubě nelíbilo užívání jeho vozu ze dvou důvodů. Jednak to v době energetické krize nevypadá příliš reprezentativně před občany sociálně slabšího Gelsenkirchenu, do toho si pak Král zvolil nešťastnou barevnou kombinaci. Žlutočerná je totiž tradičním symbolem úhlavního konkurenta z Dortmundu.
„Je to naprosto bizarní věc. Na tréninky ve žlutém autě už nejezdí z respektu ke klubu, každopádně ho měl dávno před příchodem do Německa,“ komentoval nevěřícně situaci hráčův agent Karol Kisel.

➡️České duo pod palbou kritiky! Ostrá slova na adresu Součka s Coufalem, fanoušci požadují lavičku

Český středopolař nebyl jediný, na koho si vedení klubu posvítilo. Pokárán byl také kapitán Danny Latza, jenž měl pro změnu ve zvyku obouvat žlutočerné kopačky./**/