AKTUÁLNĚ: Konec Traorého ve Wolves? Barcelona poslala jasnou zprávu, zájem projevují další giganti

Zůstane Adama Traoré ve Wolverhamptonu, nebo se bude příští rok stěhovat? Do svých řad by ho rádo zlákalo hned několik velkoklubů.

24letý španělský fotbalista má platnou smlouvu do léta roku 2023. Nedostačující herní vytížení ovšem už teď vyvolává spekulace o jeho odchodu. V úvodních 9 ligových utkáních se objevil Traoré v základu pouze třikrát, ve zbytku zápasů chodil jen dohrávat. Je logické, že hráč jeho kvalit by chtěl pomoci týmu více. Pokud se situace nezlepší, změna angažmá může být řešením. Už teď by se našla celá řada zájemců.

V minulosti se dost spekulovalo o návratu do Barcelony, katalánský velkoklub však dle tamních médiích o tohoto rychlého útočníka ztratil zájem. Mundo Deportivo hlásí, že 90 milionů euro, které Vlci za svého hráče požadují, je pro Blaugranas neakceptovatelné. Španělský velkoklub se totiž potýká s obrovskými finančními problémy. Pokud hráči nepřistoupí na snížení platů, hrozí klubu na začátku příštího roku dokonce bankrot.
S Traorém jsou nyní nově spojeny jiné evropské velkokluby. Okolo 24letého Španěla začal kroužit Real Madrid a Juventus, zájem údajně projevil i Liverpool. Podle dalších zdrojů má velký zájem také úřadující mistr německé Bundesligy. Vedení Bayernu je ochotno nabídnout až 80 milionů euro. Traoré je navíc pro jejich tým jako stvořený, a to jak svou rychlostí, tak muskulaturou. Bylo by zajímavé sledovat, kam by se jeho fyzická kondice u bavorského giganta posunula. Není totiž tajemstvím, že fotbalisté Bayernu tráví oproti ostatním týmům více času v posilovně. Španělský Hulk naopak přiznal, že se moc posilování nevěnuje a svaly má pouze díky genetice.

VIDEO: Buldozer Adama Traoré! Tímto neuvěřitelným sprintem přejel při repre premiéře Trincãoa

Adama Traoré působí ve Wolves od léta 2018, kdy přišel za 20 milionů euro z Middlesbroughu. Za klub stihl nasbírat 100 startů, ve kterých si připsal 7 gólů a 15 asistencí.
/**/