VIDEO: Buldozer Adama Traoré! Tímto neuvěřitelným sprintem přejel při repre premiéře Trincãoa

Reprezentační kariéra Adama Traorého započala. Svůj debut si odbyl v přátelském zápase proti Ronaldově Portugalsku.

Z Adama Traorého se stal v posledních letech kult hrdiny. Nejenže se křídelník Wolves vypracoval na jednoho z nejrychlejších fotbalistů planety, jeho muskulatura navíc aktuálně připomíná spíš marvelovského Hulka než fotbalistu. Sám hráč několikrát v rozhovorech připomněl, že nějak speciálně necvičí, a že za všechno můžou geny.

Je však úchvatné pozorovat, jak 24letý Španěl dokáže svou mohutnou postavu rozpohybovat do takové rychlosti. A právě to jsme mohli vidět při jeho reprezentační premiéře, kdy nastoupil na 30 minut jako střídající hráč.

Portugalec Trincão bežel s míčem do útoku, přičemž měl na Traorého dobrých 20 metrů náskok. Během sekundy už však ležel na zemi poté, co ho španělský kulturista doběhl a nekompromisně zboural.
Utkání nakonec skončilo bez branek. Trenér Španělska Luis Enrique byl ale s výkonem Traorého spokojen. “Adama byl prostě Adama v jeho nejčistší formě, tedy tím, kým chceme, aby přesně byl. Jeho schopnost vrhnout se na protihráče je neskutečná, z čehož pramenila třeba smrtící nahrávka pro Daniho Olma, který však nezakončil.”
/**/