AKTUÁLNĚ: Hotovo! Nové informace prozrazují, jak se Mbappé rozhodl

Vláčející se sága Mbappé je téměř u konce. Francouzský reprezentant měl celou sezonu na rozhodnutí, zdali dát přednost lukrativnější nabídce Paris Saint-Germain, nebo zkusit posun v kariéře přemístěním se do španělské metropole na Santiago Bernabeu. O barvě dresu pro příští sezonu se nyní třiadvacetiletý útočník podle většiny médií už definitivně rozhodnul.


Na nedělním předávání cen pro nejlepší hráče končícího ročníku francouzské ligy se Kylian Mbappé nechal slyšet, že je o jeho budoucnosti rozhodnuto: „Chybí jen pár posledních detailů, vše oficiálně oznámím už velmi brzy. Je to otázka dní,“ prozradil fanouškům.

➡️POTVRZENO! Lewandowskému došla trpělivost! Odejít chce hned, klub už si vybral

Podle španělských zdrojů je v celé věci po minulém týdnu zcela jasno. Kylian Mbappé úspěšně odolal tlaku vedení PSG při řešení setrvání v klubu a v létě přestoupí do Realu Madrid. Zelenou přestupu dal podle svých zdrojů také Fabrizio Romano, který na svých sociálních sítích informoval, že ve Španělsku jsou ohledně přestupu “více optimističtější a sebevědomější než kdy předtím.“  (Podrobnosti o délce smlouvy apod. níže)
Třiadvacetiletý francouzský reprezentant se na začátku minulého týdne vypravil do Madridu, kde během pár dní dotáhl do finální podoby všechny klíčové věci.

Otěže vyjednávání převzal generální ředitel klubu José Ángel Sánchez, který dal dosažení domluvy nejvyšší prioritu. Obě strany se mezi sebou nakonec během pondělí a úterý úspěšně domluvily na podmínkách přestupu.

➡️Fantastická první branka Hložka v derby! Pusť mě do p*či, řval na spoluhráče

Mbappého zástupci po jednání požádali vedení Bílého baletu, aby před podniknutím dalších kroků vyčkali, než si s hráčem urovnají všechny záležitosti v Paříži. Druhý nejlepší střelec v historii PSG by měl se španělským gigantem podepsat smlouvu na 5 let s enormně vysokou výstupní klauzulí. Rozhodnutí Kyliana nezměnil ani fakt, že mu vedení Pařížanů nabídlo kromě mnoholeté smlouvy oproti Realu také výrazně vyšší plat./**/