Fantastická první branka Hložka v derby! Pusť mě do p*či, řval na spoluhráče

Poslední kolo ligové nadstavby bylo ve znamení derby pražských S. Fanouškům se s největší pravděpodobností naposledy v domácí soutěži ukázal největší talent posledních let Adam Hložek. Rozloučil se stylově.

I když v posledním kole ligové nadstavby prakticky o nic nešlo, v derby mezi Slavií a Spartou je vždycky o co hrát. Sešívaní vstupovali do utkání na domácím hřišti jako jasní favorité.

➡️POTVRZENO! Lewandowskému došla trpělivost! Odejít chce hned, klub už si vybral

První ochlazení zažili slavističtí fanoušci v rozhicovaném Edenu po 20 minutách hry. Na 1:0 pro Spartu dával Čvančara. Ještě do poločasu sice stihl vyrovnat Ševčík, ale poslední slovo měli znovu Letenští.

V 83. minutě vystřelil vítězství náramnou trefou Adam Hložek, pro nějž to navíc byla historicky první branka v derby. Úsměvné pak byly momenty z následných oslav.

Zatímco Hložek si chtěl tyto okamžiky užít sólo během, spoluhráč Haraslín byl proti a 19letého mladíka stáhl k zemi. Reakce Hložka na sebe nenechal dlouho čekat. “Pusť mě do p*či,” zařval na něj talent Sparty (video níže).