Cristiano Ronaldo se fanouškům po 12 letech představil na Old Trafford. Jeho druhá premiéra mu přitom vyšla perfektně. Portugalský útočník dvěma góly rozhodl zápas proti Newcastlu.

Okamžik, na který čekali fotbaloví fanoušci po celém světě. Cristiano Ronaldo v sobotu odpoledne po více než 12 letech znovu nastoupil za Rudé ďábly. A Portugalec si pro své fanoušky přichystal parádní představení.

Legendární CR7 se během svého první startu po návratu na Old Trafford blýskl rovnou dvěma zásahy. Manchester United bral po výhře 4:1 proti Newcastlu všechny tři body a dostal se do čela neúplné tabulky Premier League.

➡️K soudu kvůli Özila? Fenerbahce z bizarního důvodu zažalovalo portál Transfermarkt

Hvězdný Portugalec poprvé udeřil v nastavení prvního poločasu, když byl ve správný čas na správném místě a z dorážky uklidil míč do sítě Woodmanovy brány.

V druhé půli srovnal stav za Newcastle Javier Manquillo

Na vyrovnávací gól odpověděl Cristiano Ronaldo v 62. minutě, když z levé strany pokutového území překonal brankáře soupeře podruhé. Luxusní bombu Fernandese zpoza pokutového území i gól Lingarda najdeš na druhé straně ->