Byly to těžké časy, nebavilo mě to. Messi poprvé promluvil o angažmá v PSG

Měl to být jeden z nejlepších útoků v dějinách fotbalu, který měl dovést PSG k vytouženému triumfu v Lize mistrů. Zůstalo však jen u představ. Trio Mbappé, Neymar, Messi ani z části nenaplnilo očekávání. A právě poslední jmenovaný teď bilancuje po odchodu z klubu jeho dvouleté angažmá.

Přišel s velkou pompou, odchází s velkou úlevou. Lionel Messi nebude na své působení v Paris Saint-Germain vzpomínat v nejlepším. Po jeho příchodu klub získal pouze dva ligové tituly a francouzský Superpohár. Po vypršení dvouleté smlouvy Argentinec odmítl její prodloužení. Naopak teď po přestupu do Interu Miami poprvé promluvil o angažmá i tíživé atmosféře, která v Paříži panovala.“Z mého pobytu v Paříži mám zvláštní pocity. Upřímně, první rok byl pro mne strašně těžký, a to hned z několika důvodů,” prohlásil Messi v rozhovoru pro Mundo Deportivo.

➡️Cristiano Ronaldo prozradil, kdy ukončí kariéru. Plánuje také koupi klubu

“Během druhé sezóny, zejména v její první polovině, jsem se cítil opravdu velmi dobře. Byl jsem ve městě spokojený, a to i moje rodina.” Pak ale přišlo další brzké vyřazení v Lize mistrů a atmosféra v klubu i kolem něj se radikálně změnila. Čerstvý mistr světa pak už poslední měsíce angažmá prakticky přetrpěl. “Světový šampionát v Kataru ovlivnil všechny týmy. Sezónu to trochu poznamenalo.” (pokračování níže)

POSLEDNÍCH 24 HODIN DO KONCE AKCE! Betano nabízí nově registrujícím 3000 Kč+850 hned po registraci!

“Řekl bych, že se po návratu z turnaje sezóna začala ubírat trochu jiným směrem. Čekal jsem, že to všechno bude jinak. Byly to dvě sezóny, které pro mě byly těžké. Ale naštěstí už je to za mnou.” Nepříjemnou atmosféru okolo PSG živilo jak vedení klubu tak samotní fanoušci, kteří ukázali svou odvrácenou stránku už během Messiho první sezóny v Paříži.

Nároky byly obrovské, takže se po sérii nezdarů fanoušci nezdráhali na Messiho během zápasů pískat. Negativní odezva se na 35letého hráče umocnila právě po letošním nezdaru v Lize mistrů. Vše eskalovalo poté, co vedení klubu vložilo hráčům do harmonogramu trénink, zatímco Messi odletěl na několika denní rodinnou dovolenou do Saúdské Arábie (pokračování níže).I přes to, že šlo o předem ohlášené volno, PSG Argentince odstavilo na týden mimo tým. Fanoušci se navíc shromáždili před klubovou budovou a hromadně pokřikovali urážky na Messiho adresu. “Byly to dva roky, ve kterých jsem nebyl šťastný. Nebavilo mě to, ovlivnilo to i můj rodinný život,” uzavřel hráč definitivně francouzskou kapitolu.

Nová promo akce! 3000 Kč vstupní bonus plus 850 Kč po dokončení registrace

/**/