Po duelu Sparty s Liverpoolem, v němž lídr Premier League uštědřil pražskému celku lekci z produktivity, se pozornost českých fanoušků přesunula na venkovní duely Slavie s Plzní. Zatímco Západočeši drží ve Švýcarsku remízu, Sešívání na San Siru obdobně jako jejich městský rival schytali během první půle v oslabení 3 branky. Světlý okamžik úvodního dějství přinesla životní trefa Davida Douděry. (video níže)

BETANO ROZDÁVÁ VŠEM NOVÝM REGISTRUJÍCÍM 500 KČ ZDARMA. VYBRAT BONUS SI MŮŽEŠ>> ZDE

Slavia držela svého soupeře v úvodu zápasu překvapivě pod tlakem. Ve 26. minutě ovšem přišel ostrý zákrok Dioufa, který za svůj počin viděl od sudího Melera červenou kartu.

Přesilové hry následně využil ve 34. minutě Olivier Giroud, kterého našel na zadní tyči přesným centrem Rafael Leao. Douděrovu luxusní bombu z voleje najdeš na další straně ->