Manchester City si bez větších problémů poradil s Burnley a připsal si po výhře 2:0 další 3 body do tabulky Premier League. V utkání, ve kterém nastoupil na celých 90 minut i Matěj Vydra, nejvíce zaujala akce hostů, na jejímž počátku figuroval gólman Ederson.

Byla to jednoznačná záležitost. Manchester City potvrdil roli favorita a po další výhře si upevnil roli lídra soutěže. Kromě dvou gólů hostujícího celku jsme byli svědky také akce, která zaručeně uspokojí každého fotbalového fanouška.

Ve 40. minutě se gólman Ederson ze dvou kroků napřáhl a centrem přes celé hřiště přilepil míč na nohu nabíhajícího Mahreze. Této skvělé akci chyběl už jen gól. Osamocený Cancelo se totiž trefil přesně do míst, kde stál domácí Pope.