Smolný moment zažil při utkání 8. kola německé Bundesligy gólman Leverkusenu. Při odkopu se mu podařilo trefit míč do vlastní brány.

Finský reprezentant slovenského původu Lukáš Hrádecký předvedl v 47. minutě utkání proti Bielefeldu hodně nevídaný kousek. Po přihrávce spoluhráče se pokusil o výkop, míč však trefil takovým způsobem, že ho nasměroval mezi 3 tyče vlastní branky. Svojí hrubkou vyrovnal stav zápasu na 1:1.

Jeho tým si nakonec i přesto odvezl všechny 3 body, neboť v 88. minutě se prosadil Aleksandar Dragović, který upravil skóre na konečných 2:1 pro Bayer. Tým Patrika Schicka je tak v nové sezóně Bundesligy stále neporažen a v tabulce mu patří 3. místo.