VIDEO: Šokující záběry ze Slovenska! Takto dorostenec tvrdě napadl rozhodčího

Slovenský fotbal šokovaly záběry ze čtvrté dorostenecké ligy. Po zápase TJ FK Družstevník Trhovište-TJ Slavoj Kráľovský Chlmec (2:3) napadl domácí Adrián Bogár nechutným způsobem rozhodčího (video níže).

V oficiálním zápise šlo o hráče číslo dvě, tedy o Michala Milenku. Posléze se však přišlo na to, že 15letý útočník se jmenuje Adrián Bogár, který si o poločase převlíkl dres a hrál na černo. Šéf disciplinární komise VsFZ Miroslav Urban okamžitě vynesl verdikt.

➡️VIDEO: Báječný volej Cristiana Ronalda načala Spurs! Pak krásně nahrál Cavanimu

“15letý fotbalista má zákaz vstupu na všechny zápasy pořádané VsFZ po dobu 60 měsíců. Jde o nejvyšší možný trest. Je důležité, abychom veřejnost upozornili na to, že něco podobného je nepřípustné. Podobné věci se na trávníků stávají, ale toto už je síla. Překročeny byly všechny hranice,” uvedl Urban pro sme.sk.
“Byl to Adrián Bogár, který hrál na černo. Během poločasu si převlékl dres s číslem dva a po zápase napadl rozhodčího. Trest je udělený tomu správnému hráči,” dodal.
Počínání dorostence odsoudily také oba kluby. Za Trhovište si navíc nezahraje do konce života.
“Dostal adekvátní trest a možná měl dostat ještě víc. Pokud si ještě někdy kopne do míče, tak jedině v jiné obci. U nás nadobro skončil. Uvažovali jsem, že bychom úplně zrušili celé mužstvo, ale nebylo by to fér vůči ostatním chlapcům, kteří jsou slušní,” uvedl předseda TJ FK Družstevník Trhovište Vladimír Koba.

“Ne všichni dorostenci jsou špatní. Jde o tři-čtyři nepřizpůsobivé Romy, kterým občas přepne. Kdo s nimi nežije, myslí si, že jsou svatí. No, ne vždy tomu tak je. O chlapce, který to udělal, jsme se starali od jeho šesti let, ale takovýto zkrat je neomluvitelný. Věřím, že se nic podobného u nás už nikdy nestane. Protože jinak nemám na výběr a dorost odhlásím. Takovou hanbu už snášet nebudeme,” uzavřel Koba.

➡️VIDEO: Kamera zachytila Nedvědův nevídaný amok! Takto zuřil v posledních sekundách zápasu se Sassuolo

Nechutný moment z konce zápasu. Bogár udeřil rozhodčího tak silně, že se mu obličej ihned zalil krví.
/**/