VIDEO: Báječný volej Cristiana Ronalda načala Spurs! Pak krásně nahrál Cavanimu

Sobotní šlágr anglické Premier League proti sobě postavil Manchester United a Tottenham. Zejména pro trenéra hostů Oleho Gunnara Solskjaera to byl zápas o bytí a nebytí. V případě prohry by bylo jeho setrvání v klubu více než ohrožené.

➡️Krutá slova na adresu Ronalda! Měl odejít dřív, zní z kabiny Juventusu 

Kdo čekal vyrovnanou partii, musel být zklamán. Rudí ďáblové si poradili s londýnským celkem bez větších obtíží. Hlavní aktérem nebyl nikdo jiný než největší hvězda klubu Cristiano Ronaldo.


Portugalský snajpr nejprve potěšil oko fotbalového fanouška prvotřídním volejem, pak se ukázal jako přesný asistent, když si efektivně zasekl míč a naservíroval ho Cavanimu přesně tam, kam měl. O gólovou tečku na 3:0 se postaral Rashford, který přišel na hřiště právě za Ronalda (videa níže).

➡️Pjanič to dal Koemanovi sežrat! Takto nevybíravě reagoval na jeho vyhazov z Barcelony 

Úvodní branka zápasu. Fernandes našel přesně rozběhnutého Ronalda. Ten v těžké pozici ukázal svou výjimečnost a z voleje prostřelil Llorise.

Po změně stran zvýšil na 2:0 Cavani. A opět u toho byla portugalská dvojice Fernandes-Ronaldo. Prvně jmenovaný vypíchl míč soupeři, druhý se krásně zbavil obránce a milimetrovou přihrávkou našel Cavaniho.

Na konečných 3:0 upravil Rashford

/**/